Casa Pariurilor angajeaza operator pariuri sportive in Brasov

0 vizualizări

Crestem echipa Casa Pariurilor si ne dorim oameni ca tine!

Vino alaturi de noi si vei face parte dintr-o ECHIPA de peste 1800 de colegi, care isi desfasoara activitatea in cele peste 750 de agentii ale brand-ului Casa Pariurilor din toata tara!

Vei beneficia de:

 Program de lucru flexibil, in ture

 Loc de munca stabil, aproape de casa

 Salariu si bonusuri pentru prestatiile tale excelente

 Bonusuri in cazul in care ne recomanzi viitori colegi

 Tichete de masa (20 lei/tichet)

 Prime de Paste si de Craciun

 Traininig de specialitate si formare profesionala continua, pentru ca ne dorim cei mai buni coechipieri

Experienta sau diplomele/calificarile anterioare nu conteaza pentru noi, trebuie doar sa:

 Fii sociabil si sa iti placa sa lucrezi cu oamenii

 Ai o atitudine pozitiva

 Fii un bun coleg

 Ai abilitati de lucru cu cifre

Descrierea jobului:

 Emiterea tichetelor de pariere in sistemul informatic al companiei;

 Intocmirea zilnica a documentelor de contabilitate primara;

 Informarea clientilor cu privire la serviciile oferite, regulamentul de joc, campanii promotionale;

 Crearea unui mediu agreabil pentru clienti.

Vino sa evoluezi alaturi de noi! Aplica aici cu CV-ul tau sau contacteaza-ne la numarul de telefon afisat.

Vezi descrierea
Publicat: 22.07.2021 19:07
Actualizat: 22.07.2021 19:07
ID: 1-fs_8DNpZwi