Angajăm controlor calitate

0 vizualizări

Te vrem în echipa noastră ! Ești în căutarea unui loc de muncă? Vino la noi! Căutăm CONTROLOR CALITATE în cadrul departamentului de calitate al societatii, cu sau fără experiență (de training ne ocupăm noi!) .

Cerinte:

limba engleza avansat scris, vorbit si citit;

cunostinte temeinice de operare office (Excel, Word, Power Point);

organizat, metodic si orientat pe detalii;

seriozitate, responsabilitate, abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa;

disponibilitate si flexibilitate;

acuitate vizuala.

experienta pe un post similar nu este obligatorie, dar poate constitui un avantaj.

Responsabilitati:

-       realizeaza inspectia calitativa a produselor pe baza instructiunilor de lucru si mostrelor puse la dispozitie (in toate etapele de productiei: la inceput, pe parcurs si la final);

-       realizeaza inspectia calitativa a materiilor prime;

-       intocmeste rapoartele aferente activitatii curente de inspectie a calitatii;

-       informeaza permanent superiorii, stabileste masuri de imbunatatire a calitatii;

-       contribuie la optimizarea calitatii produselor livrate catre clien

Oferim: Salariu fix Tichete de masă (20 lei/tichet/zi lucrătoare) Decontare navetă procentual Bonusuri de performanță Mediu de lucru plăcut .

Nu ezita să ne contactezi la nr. de telefon sau la sediul nostru din Falticeni, strada Țarancutei, nr. 19, langa Motexco.

Vă așteptăm!

Vezi descrierea
Publicat: 22.07.2021 16:07
Actualizat: 22.07.2021 16:07
ID: U-LP5_4HrNNO